Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Peeling czekoladowy

Peeling czekoladowy to propozycja dla miłośników czekolady, chcących odreagować i zrelaksować się po trudach codzienności, doznając prawdziwej uczty dla ciała i zmysłów. Zabieg ma właściwości pobudzające do pracy także sferę psychiczną pacjenta, oddziałując na niego trzema kanałami – delikatnym masażem, relaksującą muzyką, a przede wszystkim czekoladowym aromatem, pobudzającym uwalnianie endorfin, stymulujących pozytywnie nastrój i wyzwalających dobrą energię.

W składzie czekoladowych preparatów, wykorzystywanych do zabiegu znajduje się regenerujący i zmiękczający skórę olej z orzechów brazylijskich, nawilżające i łagodzące olej sojowy i olej awokado, zapobiegający wysuszeniu olej makadamia, wygładzające olej z pestek winogron i olej słonecznikowy, chroniące przed efektami starzenia masło Shea. Ponadto: wosk pszczeli, mleczne proteiny, witaminy C i E, ekstrakt z zielonej herbaty, a także łagodzący podrażnienia D-pantenol.

Zabieg odbywa się w 3 etapach, w których kolejno następuje oczyszczenie skóry, nasycenie jej substancjami aktywnymi i wykończenie zabiegu preparatem ochronnym. Efektem zabiegu jest piękna, nawilżona i gładka skóra, poczucie relaksu i odprężenia, poprawa nastroju. Czas trwania zabiegu to około godzina.

CENA: 120 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

PEELINGI