Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

Opinie gwiazd

Aleksandra Konieczna

Jak zwykle zaczyna się wszystko od kontaktu międzyludzkiego. W tym przypadku międzykobiecego. W Ce Ce Clinic rozpoznałam od razu “moje kobiety”.Kobiety, które będą mi robić dobrze. A ja będę dobra dla nich. Nie wiem na czym to polega, ale w fenomen kobiecej intuicji chyba wierzą wszyscy. Wszystko się potwierdza. To wspaniały zespół profesjonalistek. Dla mnie, aktorki, krórej tzw.”sukcses” przydarzył się późno, bo w wieku 50 lat, to bardzo ważne,że w zaufaniu mogę oddać swoją twarz w mądre, troskliwe ręce teamu Ce Ce Beauty Clinic. Mam farta

aleksandra_konieczna

Joanna Jabłczyńska

Moja praca wymaga ode mnie dbania o wygląd zewnętrzny. W tych sprawach nie eksperymentuje. Oddaje się w ręce Specjalistów, którzy przy okazji dbają o mój relaks i dobre samopoczucie. Biorąc pełną za to odpowiedzialność zachęcam Was do odwiedzenia Salonu Ce-Ce. Spróbujcie raz, a sami zobaczycie, że podziękujecie mi za polecenie tego miejsca.

joanna_jablczynska

Kasia Zielińska

Czas w CeCe to dla mnie pora relaksu i odprężenia. Odpoczywam tam niezależnie od tego czy spędzam w salonie kwadrans, godzinę, czy dwie. Cisza, spokój, dyskrecja a przede wszystkim przesympatyczny personel i usługi na najwyższym poziomie. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Za to Ce(Ce)nię to miejsce:-)

kasia_zielinska

Kasia Cichopek

Dziennikarze często pytają mnie, jak dbam o urodę i przede wszystkim jak udaje mi się pogodzić obowiązki zawodowe, domowe z dbaniem o siebie. Mój sekret to Ce Ce Beauty Clinic.
To miejsce, które tworzy wyjątkowy personel. To dzięki nim czuje się zadbana kompleksowo, od włosów aż po paznokcie u stóp. Przychodząc do Ce-Ce odpoczywam, zbieram myśli i gotowa jestem do dalszego działania. Dziękuje i gorąco
polecam… Kasia Cichopek

kasia-cichopek

Wojciech Majchrzak

Do salonu Ce-Ce’ zaciągnęła mnie żona;) Kiedyś trzymałem się z dala od salonów piękności. Uważałem, że takie miejsca zostały stworzone wyłącznie z myślą o kobietach. Myliłem się! Teraz po ciężkim dniu pracy na planie marzę tylko o jednym. O moim ulubionym zabiegu “Chwila Oddechu”. Zabieg rozpoczyna się delikatnym peelingiem całego ciała, potem odprężająca kąpiel z hydromasażem i koloroterapią. Na koniec oddaję się w ręce znakomitej masażystki, która wykonuje cudowny, hawajski masaż Lomi-Lomi. Po takiej dawce relaksu jestem jak nowo narodzony.

wojciech-majchrzak

Olga Borys

W ciąży przytyłam aż 25 kilo! Byłam przerażona, myślałam, że nie uda mi się szybko wrócić do formy. Tylko kompleksowy program, oparty na zdrowym odżywianiu oraz zabiegach pielęgnacyjnych, mógł mi pomóc w tej sytuacji. Zwróciłam się o pomoc do zaprzyjaźnionego Salonu Ce-Ce Beauty Clinic, w którym pracują doświadczone i kompetentne specjalistki. To one pomogły mi ustalić skuteczny harmonogram zabiegów. Nie sądziłam, że zabiegi odchudzające mogą być tak przyjemne i że efekty będą widoczne tak szybko. W przeciągu trzech miesięcy wróciłam do mojej wagi, a ciało stało się jędrne i gładkie. Wszystko to za sprawą połączenia zabiegów Watermass i Body Sound Program. Dodatkowo od czasu do czasu decydowałam się na wyszczuplająco – antycellulitowy masaż przy użyciu bańki chińskiej.

olga-borys

Anna Popek

Ce-Ce to miejsce, które działa dwojako – jeśli chcemy mieć namiastkę krótkiego wyjazdu poza miasto, z efektem tygodniowego wypoczynku, należy spędzić cały dzień właśnie tutaj. Dziewczyny – kosmetyczki i masażystki wspaniale potrafią wykorzystać każde 10 minut i stosują dokładnie to, co nam jest potrzebne, aby wyglądać piękniej. Druga opcja – z której ja częściej korzystam to pogotowie regeneracyjne w Ce- Ce. W sytuacji, gdy mam dwie godziny i wyjście wieczorne ,a na twarzy widać zmęczenie całego tygodnia przyjeżdżam tutaj. Korzystny rezultat gwarantowany.

anna-popek

Małgorzata Pieczyńska

Zawód aktorki wymaga szczególnej dbałości o wygląd. Zdrowa cera, zadbane dłonie i paznokcie oraz piękne włosy to podstawa. Dlatego też w tej kwestii postanowiłam zaufać specjalistom. Spośród licznych salonów piękności wybrałam Ce-Ce Beauty Clinic, który zachwycił mnie swoim niepowtarzalnym wnętrzem oraz niesamowitą atmosferą. Tutaj mogę się zrelaksować, odnaleźć wewnętrzną równowagę. To moja oaza spokoju w samym centrum wielkiego miasta.

malgorzata_pieczynska

Dorota Wróblewska

Jestem od początku z tą marką, od wielu, wielu lat. Dorotę Dudę, właścicielkę salonu znam bardzo długo. Zrobiłyśmy razem ponad 100 programów tv, metamorfoz.. także mam tu pełne zaufanie i czuję się fantastycznie w tym miejscu. Jest tu spokój, cisza, przestrzeń i przede wszystkim mam gdzie zaparkować. Salon Ce-Ce to w tej chwili największe SPA w Polsce i wybrałam to miejsce na współprace. W tej chwili współpracujemy przy Akademii kodu, ubioru i autoprezentacji. Zmieniamy Panie od A do Z, nie tylko z zewnątrz, ale również wewnątrz.. Tu są specjaliści naprawdę na bardzo wysokim poziomie, którym ja mogę zaufać. Ce-Ce kojarzy mi się z poczuciem relaksu, spokoju, wyciszenia się i czasu dla siebie…

dorota_wroblewska