Zabiegi spersonalizowane na specjalne okazje

Autorski program dr medycyny estetycznej, Elżbiety Techmańskiej oraz kosmetolog, Katarzyny Bernackiej opiera się na tworzeniu strategii anty-angingowych dla indywidualnych klientów. Opracowany system celowych działań zwiększa jakość efektów zabiegowych, pozwala uzyskać naturalny, zdrowy wygląd skóry.

Krok 1 – KONSULTACJA

Podczas spotkania z pacjentem dokonywana jest diagnoza, omawiane oczekiwane rezultaty, dobierany jest odpowiedni rodzaj zabiegu.

Krok 2 – OPRACOWANIE PLANU DZIAŁANIA

 • Cel i czas terapii,
  (np. oczekiwanie na ważne wydarzenie, np. ślub, który odbywa się za pół roku),
 • Ustalenie typu i kolejności zabiegów,
  (np. przygotowanie skóry do zabiegów inwazyjnych w celu zminimalizowania ryzyka przebarwień (lasery), poprawienie kondycji skóry w celu uzyskania lepszych i dłuższych efektów medycyny estetycznej itd.),
 • Kuracja domowa,
  (opracowanie programu zwiększenia efektów zabiegów za pomocą systematycznie realizowanej terapii domowej z użyciem dedykowanych preparatów).

Krok 3 – REALIZACJA USTALONEGO PLANU ZABIEGÓW

 • Terminy dobierane są do potrzeb i kalendarza klienta

Krok 4 – KONSULTACJE I WSPARCIE MEDYCZNE

 • Możliwość utrzymywania komunikacji z lekarzem prowadzącym w czasie pomiędzy kolejnymi zabiegami oraz po nich

W dobie ogromnej konkurencji na rynku zawsze bronić się będzie jakość. Klienci przychodzą do nas po efekty. Polecam personalizowanie oferty. Program działania w długiej perspektywie (np. rok), systematyczne zabiegi przeprowadzane w odpowiedniej kolejności, pod stałą kontrolą i opieką, to dla profesjonalisty pole do popisu przynoszące najlepsze rezultaty.

Kosmetolog – Katarzyna Bernacka

Wspólne ułożenie strategii sprawi, że każdy element będzie w ciągu przyczynowo -skutkowym, co jest szczególnie ważne, gdy stosujemy inwazyjne metody i wykorzystujemy urządzenia Hi-Tech. Wiele skór wymaga przygotowania do procedury wykorzystującej specjalistyczne urządzenia (np. zabieg poprawiający nawilżenie dzień przed laserem) oraz ustalenia preparatów domowych (minimalizacja ryzyka powstawania komplikacji pozabiegowych np. przebarwień).

Dr medycyny estetycznej – Elżbieta Techmańska