Skip to content

ul. Limanowskiego 11M, Warszawa

info@salon.cece.pl

DermaQuest Hibiscus Flower Mandelic Peel

 

Zabieg DermaQuest Hibiscus Flower Mandelic Peel jest przeznaczony dla skóry z tendencjami do niedoskonałości i przebarwień. Pomaga eliminować konsekwencje stanów zapalnych, doskonale nawilża, a przy okazji jest świetnym remedium na naturalne procesy starzenia się skóry.

To peeling przygotowany na bazie złuszczającego naskórek i działającego antybakteryjnie kwasu migdałowego (10%), kwasu azelainowego (2%) regulującego pigmentację i wyciszającego procesy o podłożu naczyniowym oraz witaminy C i AHA z hibiskusa (5%), będących składnikami koniecznymi do prawidłowej odbudowy skóry.

Stosowanie DermaQuest Hibiscus Flower Mandelic Peel zapewni skórze promienny wygląd, wyrówna jej koloryt, rozświetli ją, widocznie oczyści, a także zredukuje i beziniekcyjnie wypełni delikatne zmarszczki.

Po przeprowadzeniu zabiegu może nastąpić złuszczenie naskórka, ale nie powinno ono trwać dłużej niż kilka dni. Zalecamy poddawanie się zabiegom w miesiącach, którym towarzyszy mniej słońca, najlepiej w okresie od późnej jesieni do wczesnej wiosny).

CENA: 460 - 580 PLN

POZOSTAŁE USŁUGI Z:

TRĄDZIK