RELACJA Z WYDARZENIA 19.10.2019

W sobotę 19 października w Ce-Ce Beauty Clinic odbyło się wyjątkowe wydarzenie.

Spotkaliśmy się z naszymi klientami, by świętować początek współpracy z nowym partnerem tj. marką Goldwell, producentem preparatów do koloryzacji włosów. 

Cieszymy się, że będziemy pracować na kosmetykach doskonałej jakości, zyskamy profesjonalne zaplecze szkoleniowe dla fryzjerów i że staniemy się partnerem globalnej marki.

Gościem specjalnym wydarzenia a jednocześnie ambasadorką naszej marki była aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna Małgorzata Pieczyńska. Całe wydarzenie poprowadziła właścicielka i założycielka marki Ce-Ce Beauty Clinic Dorota Duda.

Podczas wydarzenia nie obyło się bez niespodzianek. Wśród uczestników wybrano Panią, która poddały się metamorfozie na żywo:

Joanna Muzal, stylistka fryzur opowiedziała o trendach i nowościach w stylizacjach włosów.

Następnie zaprezentowano 3 bohaterki tego wydarzenia, które poddały się bardzo odważnym metamorfozom, zobaczcie:

Grażyna Nosek, stylistka fryzur zaprosiła uczestniczki z widowni i zaprezentowała nowoczesne formy upinania włosów.

Urszula Sienicka, stylistka Ce-Ce Beauty Clinic opowiedziała o trendach w modzie jesień/zima 2019 a po swoim wystąpieniu zaprosiła na indywidualne konsultacje. Dodatkowo, dla uczestników wydarzenia przygotowaliśmy 15% rabatu na pełną usługę kreowania wizerunku.

Dr Beata Sosada, dermatolog Ce-Ce Beauty Clinic opowiedziała o trychologii, czyli dziedzinie medycyny zajmującej się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy.

Ostatnim punktem naszego spotkania było losowanie nagród.  

Na czas trwania wydarzenia przygotowaliśmy specjalne stoisko. Tylko tego dnia na wszystkie kosmetyki marki Goldwell dla uczestników wydarzenia rabat – 20%.. 

Zobacz pełną relację wideo z tego wydarzenia:

Zapraszamy do śledzenia naszej strony. Już niedługo kolejne wydarzenia w Ce-Ce Beauty Clinic.