Nowy zabieg! Body Bioenergy

Lekarze i kosmetolodzy od lat poszukują sposobu na radzenie sobie z Cellulitem, który jest problemem większości kobiet na świecie. Tym, co może odmienić sytuację jest tzw. psychologia estetyczna ciała, która jest nowością na polskim rynku. Sami wdrożyliśmy ją niedawno. – mówi Anna Cybart, Specjalista ds. Pielęgnacji Ciała– To rewolucja w kosmetologii – po pierwsze jest to metoda skuteczna, po drugie – wykorzystuje potencjał naszych umysłów.

Włoska marka Diego Dalla Palma wprowadziła swój najnowszy program, nastawiony na zwalczanie niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności (Body Bioenergy). Według twórców tej metody ważną rolę w walce z cellulitem odgrywa umysł. Metoda ta stymuluje układy nerwowy, endokrynny i immunologiczny, które znajdują się w skórze oraz tkance tłuszczowej. Maksymalny efekt uzyskuje się przy przejściu całego procesu, uwzględniającego łączenie zabiegów kosmetycznych z odpowiednimi masażami.

W ofercie CeCe Beauty Clinic mamy 3 zabiegi: Detox, Cell Slim i Total Body Focus. Każdy standardowo trwa 60 minut. U nas – 110min, gdyż oferujemy opcję z pełnym masażem.

Ogłaszamy wyjątkową promocję, by osłodzić Wam końcówkę lata

Kupując 5 zabiegów BIO ENERGY Diego dalla Palma, 2 kolejne otrzymacie gratis. Dodatkowo dostajecie też zniżkę – 20 % na krem 3 w 1 do domowej pielęgnacji, będącej kontynuacją zabiegu.

Promocja trwa od 27.08.2019 do 27.09.2019. Aby z niej skorzystać, należy podać hasło: „DIEGO W CE-CE”.