(K)ROK do nowej Ciebie – spersonalizowany program rewitalizacyjny dla kobiet na 365 dni

 

O skórę należy dbać przez cały rok – pozwala to dłużej cieszyć się efektami zabiegów. Słońce i temperatura mają ogromne znaczenie przy wyborze odpowiedniej kuracji, stąd wybór strategii działania powinien uwzględniać sezonowość i zmiany pór roku.

Na pierwszej wizycie specjalista przeprowadzi szczegółowy wywiad, oceni kondycję skóry i dokona odpowiednich pomiarów ciała. Zapyta też o oczekiwania i cele, które klient chce osiągnąć. Pomoże mu to świadomie wybrać odpowiednie zabiegi i rozpisać indywidualny plan działania.

Zacznij od jesieni

Jesień to najlepszy czas na rozpoczęcie programu regeneracji. Skóra po słonecznych kąpielach potrzebuje odbudowy i odżywienia. Każdy rodzaj pielęgnacji rozpoczynamy od dobrze wykonanego peelingu ciała, aby pozbyć się warstwy rogowej i zwiększyć absorbcję skóry na składniki aktywne. Oferujemy szereg różnych peelingów: enzymatyczne, kwasowe, cukrowe, solne i inne. Dobrze dobrany peeling będzie skuteczny, ale też bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwej skóry

Kolejny etap odnowy, to przede wszystkim odpowiednie nawilżenie, nawodnienie i odbudowa skóry. Najlepsze zabiegi po jakie warto sięgnąć w tym czasie to: Diego dalla Palma Detox, Saint – Malo Rytuał Indie.

Dla skór bardziej wymagających, z utratą jędrności mamy do wyboru szereg zabiegów z zastosowaniem certyfikowanych urządzeń i/lub masaży: Icoone, Fala Uderzeniowa, Pressoterapia z bandażami Arosha, masaż bańką chińską.

Jesień i zima to też najlepszy czas, aby wykonać zabiegi, po których zalecane jest unikanie słońca – depilacja laserowa, zamykanie naczynek czy też mezoterapia lub lipoliza – ze względu na możliwe powstanie siniaków, które łatwo zakryć jesienną stylizacją.

Nie zapomnijmy również o relaksie! Odprężające rytuały, rozgrzewający masaż wulkanicznymi kamieniami czy masaże egzotyczne, przywołujące wspomnienie lata wprost z rajskich wysp, to odpoczynek dla ciała i duszy, nieoceniony kiedy za oknem pogoda nie sprzyja a wieczory są długie.

Najlepsze zabiegi, po które możemy sięgąć to: Diego Detox, Saint Malo – Madagaskar, Zabiegi wulkaniczne, Zabiegi z hibiskusem (nawilżające skórę), Arosha – bandaże z presoterapią, Karboksyterapia, Icoone, Fala uderzeniowa, Zaffiro, Mezoterapia, Lipoliza, Bandaże, masaże (ujędrnianie skóry i poprawa jej kondycji), Xlase (zamykanie naczynek), Lightsheer (depilacja), Mezoterapia igłowa, Karboksyterapia, Lipoliza (iniekcje).

Wiosna, ach to Ty!

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia i odradza na nowo. Aby nasze ciało również mogło przejść podobną transformację, potrzebny jest detox. Ten etap warto zaplanować wielokierunkowo. Na głębokie oczyszczanie wpływa zrównoważona dieta, aktywność fizyczna, suplementacja np. wysokiej jakości kolagenem, beta-karotenem i in.

Na ciało polecamy wszystkiego rodzaju drenaże, które pomogą pozbyć się toksyn w organizmu. Świetnie sprawdzi się Pressoterapia z bandażami Arosha, maski drenujące na ciało, icoone lub manualny drenaż limfatyczny.

Walcz z cellulitem i tkanką tłuszczową

Wiosną dobrze też zacząć walczyć z cellulitem, jeśli pojawia się na liście problemów do rozwiązania. Zalecane w tym czasie zabiegi to: Bandaże Arosha, Masaż manualny bańką chińską, Fala uderzeniowa, karboksyterapia.

W celu wymodelowania sylwetki, warto także rozpocząć kuracje wspomagające zwalczanie lokalnej tkanki tłuszczowej. Zalecane w tym czasie zabiegi to: Fala uderzeniowa, (rozbijanie bryczesów i boczków, otyłość brzuszna), Icoone.

Ujędrnianie

Zabiegi wspomagające walkę z tkanką tłuszczową oraz z cellulitem wymagają kontynuacji w postaci kuracji ujędrniających, gwarantujących naprawę jakości skóry i utrzymanie efektów przeprowadzonych zabiegów.

Zalecane w tym czasie zabiegi to: Zaffiro.

Lato

Lato to czas, kiedy zrzucamy grube ubrania i zaczynamy odsłaniać ciało. Aby czuć się pięknie i komfortowo w tym czasie polecamy zabieg samoopalający „Muśnięta Słońcem” oraz suplementację Beta-karotenem. Dzięki temu kolor uzyskany podczas zabiegu sukcesywnie przejdzie w piękna opaleniznę.

Przed planowanym urlopem nie zapomnijmy przygotować skóry na słońce i słoną wodę. Nie bójmy się peelingów skóry, gdyż wbrew pozorom nie pozbawią nas opalenizny, a wręcz przeciwnie – bardziej ją utrwalą, sprawią, że kolor będzie równomierny i dłużej się utrzyma. W tym okresie bardzo ważne jest również nawilżanie. Proponujemy maski nawilżające na ciało, masaże z odżywczymi masłami. Rytuały Saint – Malo sprawią, że skóra będzie wyglądać młodo, zdrowo i promiennie.

Upały sprzyjają zatrzymywaniu wody w organizmie, więc warto też pamiętać o wszelkiego rodzaju drenażach. Pressoterapia z Bandażami Arosha to sprawdzone rozwiązanie.

W wyglądzie ciała 30% stanowi genetyka, pozostałe 70% to wszystko, na co sobie zapracujemy przez cały rok. Systematyczność i sezonowe podejście do pielęgnacji skóry gwarantuje dłuższe i trwalsze efekty przeprowadzonych zabiegów.