Cellulit? Zapomnij!

Choć nazwa „pomarańczowa skórka” brzmi apetycznie, milionom kobiet na całym świecie kojarzy się z brzydkimi zmianami skóry, których doświadcza się z wiekiem. Powstaje od gromadzenia się pod skórą zbyt dużej ilości tłuszczu, w którym zawarte są toksyny i odpady przemiany materii. Sposobów na radzenie sobie z tym problemem ludzkość poznała tysiące. Większość – nieskutecznych. Jest szansa, że wreszcie stworzono metodę, która pozytywnie odmieni wygląd kobiet XXI wieku.

Cellulit jest chorobą podskórnej tkanki łącznej. Powstaje w wyniku starzenia, wahania wagi, choć nie tylko. Zdarza się także, że problemu tego doświadczają młode kobiety, co nierzadko jest u nich źródłem kompleksów. Z pewnością rozwojowi pomarańczowej skórki sprzyja brak aktywności fizycznej, choroby układu krwionośnego, zaburzenia hormonalne czy też dysfunkcje metabolizmu.

Lekarze i kosmetolodzy od lat poszukują sposobu na radzenie sobie z tym problemem większości kobiet na świecie. Tym, co może odmienić sytuację jest tzw. psychologia estetyczna ciała, która jest nowością na polskim rynku. Sami wdrożyliśmy ją niedawno. – Anna Cybart, Specjalista ds. Pielęgnacji Ciała z CeCe Beauty Clinic – To rewolucja w kosmetologii – po pierwsze jest to metoda skuteczna, po drugie – wykorzystuje potencjał naszych umysłów.

Włoska marka Diego Dalla Palma wprowadziła  swój najnowszy program, nastawiony na zwalczanie niedoskonałości skóry spowodowanych cellulitem, miejscową otyłością i utratą jędrności (Body Bioenergy). Według twórców tej metody ważną rolę w walce z cellulitem odgrywa umysł. Metoda ta stymuluje układy nerwowy, endokrynny i immunologiczny, które znajdują się w skórze oraz tkance tłuszczowej. Maksymalny efekt uzyskuje się przy przejściu całego procesu, uwzględniającego łączenie zabiegów kosmetycznych z odpowiednimi masażami.

W ofercie CeCe Beauty Clinic mamy 3 zabiegi: Detox, Cell Slim i Total Body Focus. Każdy standardowo trwa 60 minut. U nas – 110min, gdyż oferujemy opcję z pełnym masażem. Cena to 370zł – mówi Anna Cybart

Detox intensywnie odtruwa tkanki. Cell Slim to program regeneracji tkanek, poprawy metabolizmu i jędrności skóry. Z kolei, Total Body Focus jest zabiegiem oddziałującym na cellulit przez specjalne działanie lipolityczne. Idealny dla kobiet w ciąży.

Metoda ma dużą skuteczność – wyszczupla, modeluje i ujędrnia.