Celebruj z nami swoją kobiecość!

Data: 10 Marca 2019, 12:00-18:00 (Niedziela)

Droga Kobieto,
Niedługo Twoje święto. Z tej okazji inne kobiety zorganizowały dla Ciebie wyjątkowy event. Jego pierwszym celem jest rozmowa o kobiecym pięknie, urodzie, stylu, o możliwościach, jakie daje kobiecie współczesny świat. Drugim zaś – wspólne warsztaty, które pozwolą nam się odprężyć i dodać ciałom lekkości. Mamy dla Was także wiele niespodzianek, o których dowiecie się na miejscu. 
Koszt udziału w imprezie jest symboliczny (50 zł). Zapraszamy do zapoznania się z programem i zachęcamy: Spotkajmy się!
Gospodynią wspólnego popołudnia będzie artystka, Olga Borys.

1. Wykład na temat medycyny estetycznej.

Medycyna estetyczna jako dziedzina przeżywa aktualnie swój renesans. Przyczyn tego można szukać w niezwykle szybko rozwijającej się technologii. Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw, jakie dają zabiegi poprawiające niedoskonałości i podkreślające naturalne piękno. Wciąż jednak wokół tematu zabiegów powstaje szereg mitów. Dr Elżbieta Techmańska – lekarz medycyny estetycznej oraz Katarzyna Bernacka – kosmetolog, podczas wykładu, będą dementować mity dotyczące medycyny estetycznej. Dla odbiorców to idealna okazja, by nie tylko poznać bliżej zagadnienie, ale i zadać nurtujące pytania i rozwiać wątpliwości. Drugą, omawianą na wykładzie kwestią, będzie tandem lekarz – kosmetolog i wyjaśnienie, jakie korzyści może przynieść pacjentom ich kooperacja.

Elżbieta Techmańska – lekarz medycyny estetycznej, stomatolog i specjalista medycyny anty-aging; doświadczona w pracy klinicznej w Polsce i za granicą. W swojej pracy stawia na naturalność i profilaktykę przeciwstarzeniową. Promuje zdrowe, holistyczne podejście do medycyny.
Katarzyna Bernacka – doświadczony kosmetolog, pasjonatka swojego zawodu; specjalistka od kosmetologii anty-agigowej z wykorzystaniem peelingów chemicznych, terapii skóry problematycznej oraz łączenia metod manualnych z zabiegami Hi-Tech.

2. Warsztaty stylu. Trendy na wiosnę 2019.

Tej wiosny wiele może się zdarzyć – nowa miłość, nowa praca, nowe życie… Tak naprawdę wszystko w naszych rękach. Jednak, żeby zacząć ten czas z uśmiechem na twarzy i pewnością siebie, warto odświeżyć swoją szafę i pozwolić zmienić coś w swoim wyglądzie – np. fryzurę lub makijaż. Pomoże nam w tym specjalistka od wizerunku, stylistka gwiazd Urszula Siennicka.

3. Warsztaty taneczne z Iloną Bekier-Ekwą.

Na co możecie liczyć? Na połączenie inspirującego świata ruchu i jogi oraz na wyjątkowe spotkanie z innymi kobietami. Warsztaty te nie wymagają doświadczenia w tańcu ani w jodze. Pomogą odprężyć się, zyskać równowagę i wyrazić swoją ekspresję. To wydarzenie, które z pewnością zapamiętacie na długo.

Ilona Bekier-Ekwa – od dziecka występuje na scenie i w telewizji, finalistka, potemchoreografka programu You Can Dance (TVN). Tworzyła choreografie do programów takichjak: Dancing with the Stars, Lip Sync Battle, Mali Giganci. Główna choreografka programuBitwa na Głosy. Poza tym pracowała przy: Voice of Poland, X-Factor, Taniec z Gwiazdami,Eska Music Awards, Idol, festiwalach w Opolu i Sopocie. Autorka warsztatów dla kobietHeels Ritual, łączących taniec na obcasach, jogę i podróż w głąb siebie. Prowadzi warsztatytaneczne w Polsce oraz za granicą, m.in. w Hiszpanii w Institude of Arts Barcelona oraz naSycylii, na międzynarodowym DanzArt Festival. Od lat zajmuje się także produkcją wideo – ma na koncie reżyserię wielu teledysków dla polskich gwiazd.

4. Wykład połączony z warsztatem masażu z Ricardo Florez.

Ten wyjątkowy warsztat pozwoli Wam poznać tajniki różnych technik masażu jako idealnego sposobu na relaksację, walkę ze stresem, dodanie sobie mocy i energii na co dzień. „Masaż nie tylko jest zjawiskiem fizycznym, ale też emocjonalnym, pełnym energii, miłości oraz intymności przeżyciem. Jest to sztuka, która porusza serca tych, którzy pragną odczuć przyjemność wewnętrzną” – mówi Ricardo Florez, który poprowadzi to spotkanie.

Ricardo Florez – terapeuta i instruktor masaży holistycznego, balijskiego, tajskiego i wielu innych, instruktor SPA z ponad 12-letnim doświadczeniem.

PROGRAM WYDARZENIA

GodzinaTemat
12:00-12:30Powitanie uczestników. PROWADZĄCA: OLGA BORYS
12:30-13:00Wykład na temat medycyny estetycznej. PRELEGENCI: DR ELŻBIETA TECHMAŃSKA, KATARZYNA BERNACKA
13.00-13.15Warsztaty stylu. Trendy na wiosnę 2019. PROWADZĄCA: URSZULA SIENNICKA
13.15-13:30PRZERWA 
13.30-14.30Warsztaty taneczne DANCE RITUAL. PROWADZĄCA: ILONA BEKIER-EKWA
14.30-15.00Wykład połączony z warsztatem masażu. PROWADZĄCY: RICARDO FLOREZ 
15.00 – 18:00Indywidualne konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej i kosmetologiem. Zapisy w trakcie trwania eventu.