Ce-Ce Beauty Clinic z tytułem najlepszego “Day Spa”

Tegoroczna wiosna rozpoczęła się dla nas przyjemnymi wydarzeniami, do których z pewnością należy zaliczyć przyznanie nagród dla ekspertów w dziedzinie medycyny estetycznej, przyznawanych przez prestiżowy magazyn „Party. Medycyna Estetyczna”. Ce-Ce Beauty Clinic zostało uhonorowane tytułem Najlepszego Day Spa.

To niezwykle ważne dla nas wyróżnienie, gdyż pismo – funkcjonujące na rynku od 5 lat – cieszy się zainteresowaniem szerokiego grona odbiorców. Na jego łamach najbardziej doświadczeni profesjonaliści w dziedzinie szeroko pojętych piękna i urody dzielą się wiedzą na temat nowości i aktualnych trendów. Stąd znalezienie się w gronie najlepszych w branży jest dla nas dużą nobilitacją. 
Za jakość i kształt naszego day SPA odpowiada Dorota Duda, założycielka marki, od samego początku do teraz niezwykle oddana pracy nad jej rozwojem, dbająca o rozwój strefy relaksu, najwyższą jakość usług z zakresu medycyny i kosmetologii, pieczołowicie dobierająca wyspecjalizowany personel. Dzięki jej zaangażowaniu Ce-Ce Beauty Clinic stało się rozpoznawalne na mapie stolicy i chętnie odwiedzane przez najbardziej wymagających klientów.

W gronie uhonorowanych, w innych kategoriach znalazło się 5 innych marek z branży piękna. Jurorzy podkreślali, że laureatami są firmy, kliniki oraz eksperci, „którzy w wyjątkowy sposób przyczyniają się do rozwoju medycyny estetycznej w Polsce”. Przyznanie nagród zostało zwieńczone uroczystością w Ceviche Bar, podczas której wszyscy wyróżnieni mieli okazję spotkać się i – stosownie do okoliczności – wzajemnie sobie pogratulować oraz wspólnie świętować. 

W imieniu całego zespołu Ce-Ce Beauty Clinic serdecznie dziękujemy za tak ważne wyróżnienie.